Bice_Alex

bicealex
Flick Fan - 93 Film Ratings
Member Since: 28 Jun 2017
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

97 57% Phantom of Liberty (1974) - Rated 01 Sep 2017
98 75% The Big Sleep (1946) - Rated 01 Sep 2017
98 75% Moonrise Kingdom (2012) - Rated 01 Sep 2017
95 33% If.... (1968) - Rated 01 Sep 2017
96 41% A Matter of Life and Death (1946) - Rated 01 Sep 2017
96 41% The Warriors (1979) - Rated 04 Jul 2017
97 57% Wild Style (1983) - Rated 04 Jul 2017
97 57% Style Wars (1983) - Rated 04 Jul 2017
94 29% The Taking of Pelham One Two Three (1974) - Rated 04 Jul 2017
97 57% After Hours (1985) - Rated 04 Jul 2017