Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
BigFatGus

Film Freak - 791 Film Ratings

Member Since: Nov 22, 2015

Location: Canada

more Recent Ratings
Check out BigFatGus's...
72 67% One Night in Miami (2020) - Feb 21, 2021
54 27% Palmer (2021) - Feb 21, 2021
61 42% Love and Monsters (2020) - Feb 19, 2021
65 46% News of the World (2020) - Feb 17, 2021
95 98% Rogue One: A Star Wars Story (2016) - Feb 15, 2021
67 48% Onward (2020) - Feb 15, 2021
44 12% Greenland (2020) - Feb 08, 2021
44 12% Tenet (2020) - Feb 01, 2021
68 50% The Dig (2021) - Jan 30, 2021
58 30% Sound of Metal (2020) - Jan 23, 2021