Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
BigKahuna

Movie Buff - 158 Film Ratings

Member Since: Feb 5, 2018

Bio: Ratings based on grading scale. To achieve an A- or above, it musted be watched more than once.
more Recent Ratings
Check out BigKahuna's...
70 26% Doctor Strange (2016) - Apr 02, 2018
80 34% Boogie Nights (1997) - Mar 19, 2018
85 58% Stalker (1979) - Mar 12, 2018
85 58% Thoroughbreds (2018) - Mar 11, 2018
80 34% Gone Baby Gone (2007) - Mar 10, 2018
80 34% It's Such a Beautiful Day (2012) - Mar 10, 2018
40 3% Spring Breakers (2013) - Mar 10, 2018
30 1% Mute (2018) - Feb 27, 2018
65 21% Wind River (2017) - Feb 25, 2018
80 34% Annihilation (2018) - Feb 25, 2018