Billeh64

billeh64
Flick Fan - 89 Film Ratings
Member Since: 29 Jul 2016
Location: UK
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

50% Jurassic Park (1993) - Rated 16 Aug 2020
73% Isle of Dogs (2018) - Rated 09 Feb 2019
50% Fantastic Mr. Fox (2009) - Rated 09 Feb 2019
50% The Life Aquatic with Steve Zissou (2004) - Rated 09 Feb 2019
29% The Royal Tenenbaums (2001) - Rated 09 Feb 2019
10 91% Groundhog Day (1993) - Rated 09 Feb 2019
18% Home (2015) - Rated 09 Feb 2019
73% The Big Short (2015) - Rated 09 Feb 2019
10 91% The Big Lebowski (1998) - Rated 09 Feb 2019
50% Dodgeball: A True Underdog Story (2004) - Rated 09 Feb 2019