Bina11

bina11
Flick Fan - 10 Film Ratings
Member Since: 14 Jul 2018
Location: Slovenia
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

55 15% Dumb and Dumber (1994) - Rated 14 Jul 2018
90 90% How to Lose a Guy in 10 Days (2003) - Rated 14 Jul 2018
50 5% The Twilight Saga: New Moon (2009) - Rated 14 Jul 2018
60 25% American Pie (1999) - Rated 14 Jul 2018
85 70% Catch Me If You Can (2002) - Rated 14 Jul 2018
90 90% Bean (1997) - Rated 14 Jul 2018
80 50% Dirty Dancing (1987) - Rated 14 Jul 2018
85 70% 10 Things I Hate About You (1999) - Rated 14 Jul 2018
75 35% Big Daddy (1999) - Rated 14 Jul 2018
80 50% Charlie and the Chocolate Factory (2005) - Rated 14 Jul 2018