BlackjackNY

blackjackny
Flick Fan - 67 Film Ratings
Member Since: 22 Sep 2013
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 54% A Day at the Races (1937) - Rated 25 Jan 2023
86 60% Gimme Shelter (1970) - Rated 02 Jul 2022
93 81% Two-Lane Blacktop (1971) - Rated 02 Jul 2022
96 94% Kagemusha (1980) - Rated 02 Jul 2022
95 88% A Streetcar Named Desire (1951) - Rated 02 Jul 2022
75 22% Sling Blade (1996) - Rated 02 Jul 2022
90 72% Spartacus (1960) - Rated 02 Jul 2022
82 44% 10 Cloverfield Lane (2016) - Rated 01 Jul 2022
95 88% The Tramp (1915) - Rated 01 Jul 2022
82 44% The Nightmare Before Christmas (1993) - Rated 01 Jul 2022