Blade

blade
Movie Buff - 177 Film Ratings
Member Since: 09 Apr 2016
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

99 91% About Time (2013) - Rated 18 Sep 2019
97 81% Beauty and the Beast (2017) - Rated 12 Apr 2017
95 72% La La Land (2016) - Rated 26 Feb 2017
80 23% Moonlight (2016) - Rated 26 Feb 2017
90 49% Moana (2016) - Rated 30 Jan 2017
37 6% My Man Godfrey (1936) - Rated 25 Jan 2017
65 13% Apocalypse Now (1979) - Rated 25 Jan 2017
37 6% The Cabinet of Dr. Caligari (1920) - Rated 24 Jan 2017
37 6% Whisper of the Heart (1995) - Rated 24 Jan 2017
37 6% Toni Erdmann (2016) - Rated 24 Jan 2017