BlankeT

blanket
Flick Fan - 12 Film Ratings
Member Since: 23 Jan 2020
Location: South Africa
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

20 12% Thor (2011) - Rated 23 Jan 2020
60 54% Spaceballs (1987) - Rated 23 Jan 2020
73 62% Forrest Gump (1994) - Rated 23 Jan 2020
12 4% Guardians of the Galaxy Vol. 2 (2017) - Rated 23 Jan 2020
95 95% Django Unchained (2012) - Rated 23 Jan 2020
57 45% The Hunger Games (2012) - Rated 23 Jan 2020
75 70% John Wick (2014) - Rated 23 Jan 2020
30 20% The Simpsons Movie (2007) - Rated 23 Jan 2020
80 87% V for Vendetta (2006) - Rated 23 Jan 2020
40 29% Lucy (2014) - Rated 23 Jan 2020