Blarglez

Movie Buff - 179 Film Ratings
Member Since: Apr 23, 2019
Check out Blarglez's...
89 52% | Bumblebee (2018) - Apr 24, 2019 |
91 76% | Monsters (2010) - Apr 24, 2019 |
90 64% | Shaun of the Dead (2004) - Apr 24, 2019 |
85 39% | Game of Thrones (2011) - Apr 24, 2019 |
88 48% | Good Night, and Good Luck (2005) - Apr 24, 2019 |
80 28% | The Social Network (2010) - Apr 24, 2019 |
60 13% | Avatar (2009) - Apr 24, 2019 |
96 93% | Inglourious Basterds (2009) - Apr 24, 2019 |
90 64% | Empire of the Sun (1987) - Apr 24, 2019 |
96 93% | Drive (2011) - Apr 24, 2019 |