Bliebrock

bliebrock
Movie Buff - 118 Film Ratings
Member Since: 28 Sep 2013
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

95 90% Stand by Me (1986) - Rated 29 Sep 2013
94 88% Saving Private Ryan (1998) - Rated 29 Sep 2013
99 99% The Usual Suspects (1995) - Rated 29 Sep 2013
96 92% Indiana Jones and the Last Crusade (1989) - Rated 28 Sep 2013
88 54% Independence Day (1996) - Rated 28 Sep 2013
87 43% Twins (1988) - Rated 28 Sep 2013
87 43% Lord of War (2005) - Rated 28 Sep 2013
97 95% Die Hard (1988) - Rated 28 Sep 2013
98 98% The Departed (2006) - Rated 28 Sep 2013
85 28% Hitch (2005) - Rated 28 Sep 2013