BlinkiTinki

blinkitinki
Flick Fan - 35 Film Ratings
Member Since: 19 Aug 2018
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

96 91% Capharnaüm (2018) - Rated 08 Jan 2020
93 75% Parasite (2019) - Rated 08 Jan 2020
83 27% Happy as Lazzaro (2018) - Rated 31 May 2019
70 10% Law Abiding Citizen (2009) - Rated 21 Mar 2019
"Entertaining first half. Shitty ending."
40 7% The Wailing (2016) - Rated 06 Feb 2019
89 50% Pulp Fiction (1994) - Rated 24 Jan 2019
80 18% Coco (2017) - Rated 24 Jan 2019
95 85% Before Sunset (2004) - Rated 19 Jan 2019
99 98% Before Sunrise (1995) - Rated 19 Jan 2019
75 12% Sister Act (1992) - Rated 19 Jan 2019