BloodSource

bloodsource
Flick Fan - 78 Film Ratings
Member Since: 12 May 2017
Location: Russia
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

69 38% Ghost in the Shell (2017) - Rated 12 May 2017
63 23% Ghost Rider (2007) - Rated 12 May 2017
75 77% The Bucket List (2007) - Rated 12 May 2017
68 33% The Mummy (1999) - Rated 12 May 2017
70 46% Night at the Museum (2006) - Rated 12 May 2017
71 57% Terminator 2: Judgment Day (1991) - Rated 12 May 2017
63 23% Unbreakable (2000) - Rated 12 May 2017
69 38% 12 Angry Men (1957) - Rated 12 May 2017
40 0% Cube (1997) - Rated 12 May 2017
71 57% Apocalypse Now (1979) - Rated 12 May 2017