Blthzr

blthzr
Movie Buff - 163 Film Ratings
Member Since: 10 Feb 2014
Location: Rennes, France
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: Koyaanisqatsi.

more Recent Ratings

50 18% Rebecca (1940) - Rated 10 Feb 2014
70 45% Quai des Orfèvres (1947) - Rated 10 Feb 2014
70 45% 3 Godfathers (1948) - Rated 10 Feb 2014
50 18% The Treasure of the Sierra Madre (1948) - Rated 10 Feb 2014
80 70% The Ghost and Mrs. Muir (1947) - Rated 10 Feb 2014
50 18% It's a Wonderful Life (1946) - Rated 10 Feb 2014
70 45% Fort Apache (1948) - Rated 10 Feb 2014
60 27% Les disparus de Saint-Agil (1938) - Rated 10 Feb 2014
80 70% Grand Illusion (1937) - Rated 10 Feb 2014
80 70% Fury (1936) - Rated 10 Feb 2014