BlueNowhere

bluenowhere
Flick Fan - 30 Film Ratings
Member Since: 19 Dec 2014
Location: UK
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 65% Hancock (2008) - Rated 19 Dec 2014
91 85% The Pursuit of Happyness (2006) - Rated 19 Dec 2014
95 95% Rocky IV (1985) - Rated 19 Dec 2014
75 35% Freaky Friday (1976) - Rated 19 Dec 2014
82 51% (500) Days of Summer (2009) - Rated 19 Dec 2014
60 8% School of Rock (2003) - Rated 19 Dec 2014
30 1% Olympus Has Fallen (2013) - Rated 19 Dec 2014
90 80% 300 (2007) - Rated 19 Dec 2014
80 43% No Country for Old Men (2007) - Rated 19 Dec 2014
95 95% A Beautiful Mind (2001) - Rated 19 Dec 2014