Bluebix

bluebix
Movie Buff - 123 Film Ratings
Member Since: 26 Dec 2013
Location: Anchorage, Alaska, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

100 83% The Terminator (1984) - Rated 26 Dec 2013
90 38% Lord of War (2005) - Rated 26 Dec 2013
90 38% Shallow Hal (2001) - Rated 26 Dec 2013
100 83% The Godfather: Part III (1990) - Rated 26 Dec 2013
100 83% Pan's Labyrinth (2006) - Rated 26 Dec 2013
90 38% Avatar (2009) - Rated 26 Dec 2013
60 0% Bio-Dome (1996) - Rated 26 Dec 2013
100 83% Ferris Bueller's Day Off (1986) - Rated 26 Dec 2013
100 83% Star Wars: Episode IV - A New Hope (1977) - Rated 26 Dec 2013
95 60% Good Will Hunting (1997) - Rated 26 Dec 2013