Bluladder

bluladder
Cinema Addict - 1022 Film Ratings
Member Since: 11 Sep 2014
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

75 39% The Hateful Eight (2015) - Rated 12 Mar 2016
70 16% Lethal Weapon 2 (1989) - Rated 16 Sep 2014
75 39% Mimic (1997) - Rated 16 Sep 2014
70 16% Children of the Corn (1984) - Rated 16 Sep 2014
85 84% The Road Warrior (1981) - Rated 16 Sep 2014
85 84% Zelig (1983) - Rated 16 Sep 2014
80 65% Kill List (2011) - Rated 16 Sep 2014
75 39% The World's End (2013) - Rated 16 Sep 2014
75 39% It's a Mad Mad Mad Mad World (1963) - Rated 16 Sep 2014
80 65% The Good, the Bad, the Weird (2008) - Rated 16 Sep 2014