BlushCo

blushco
Flick Fan - 31 Film Ratings
Member Since: 11 Feb 2021
Location: Slovenia
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 85% Her (2013) - Rated 11 Feb 2021
78 24% 300: Rise of an Empire (2014) - Rated 11 Feb 2021
80 30% Noah (2014) - Rated 11 Feb 2021
88 67% The World's End (2013) - Rated 11 Feb 2021
85 50% Joker (2019) - Rated 11 Feb 2021
55 6% Mad Max: Fury Road (2015) - Rated 11 Feb 2021
88 67% The Passion of the Christ (2004) - Rated 11 Feb 2021
84 40% The Revenant (2015) - Rated 11 Feb 2021
88 67% The Firm (1993) - Rated 11 Feb 2021
98 98% Interstellar (2014) - Rated 11 Feb 2021