Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
BnqA7d

Flick Fan - 54 Film Ratings

Member Since: Jun 8, 2018

more Recent Ratings
65 38% Life of Pi (2012) - Jun 11, 2018
9% Kung Fu Panda 2 (2011) - Jun 11, 2018
60 34% Despicable Me 2 (2013) - Jun 11, 2018
85 56% How to Train Your Dragon 2 (2014) - Jun 11, 2018
100 91% Monsters University (2013) - Jun 11, 2018
75 44% Brave (2012) - Jun 11, 2018
100 91% The Lego Movie (2014) - Jun 11, 2018
100 91% Despicable Me (2010) - Jun 11, 2018
95 81% Moana (2016) - Jun 11, 2018
90 71% Madam Secretary (2014) - Jun 11, 2018