Bob_Al_Marty

bobalmarty
Movie Buff - 139 Film Ratings
Member Since: 18 Aug 2016
Location: Germany
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

97 70% Lord of War (2005) - Rated 18 Aug 2016
97 70% Drive (2011) - Rated 18 Aug 2016
98 80% Mississippi Burning (1988) - Rated 18 Aug 2016
96 61% The Town (2010) - Rated 18 Aug 2016
98 80% L.A. Confidential (1997) - Rated 18 Aug 2016
94 46% 16 Blocks (2006) - Rated 18 Aug 2016
96 61% Prisoners (2013) - Rated 18 Aug 2016
93 37% Spy Game (2001) - Rated 18 Aug 2016
100 96% The Shawshank Redemption (1994) - Rated 18 Aug 2016
97 70% Sleepers (1996) - Rated 18 Aug 2016