BobHHowell

bobhhowell
Flick Fan - 96 Film Ratings
Member Since: 15 Oct 2016
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

96 65% Mimic (1997) - Rated 15 Oct 2016
96 65% The Lost World: Jurassic Park (1997) - Rated 15 Oct 2016
88 32% Insidious: Chapter 2 (2013) - Rated 15 Oct 2016
87 23% The Happening (2008) - Rated 15 Oct 2016
78 13% The Amityville Horror (2005) - Rated 15 Oct 2016
97 74% Christine (1983) - Rated 15 Oct 2016
97 74% The Mist (2007) - Rated 15 Oct 2016
98 82% Wolfen (1981) - Rated 15 Oct 2016
93 51% Alien 3 (1992) - Rated 15 Oct 2016
100 94% Trick 'r Treat (2008) - Rated 15 Oct 2016