BobinKafa

bobinkafa
Flick Fan - 46 Film Ratings
Member Since: 23 Oct 2015
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 93% Psycho (1960) - Rated 23 Oct 2015
70 43% Top Gun (1986) - Rated 23 Oct 2015
70 43% The Color of Money (1986) - Rated 23 Oct 2015
65 28% Cocktail (1988) - Rated 23 Oct 2015
85 84% Rain Man (1988) - Rated 23 Oct 2015
80 73% Born on the Fourth of July (1989) - Rated 23 Oct 2015
60 18% Days of Thunder (1990) - Rated 23 Oct 2015
55 10% Far and Away (1992) - Rated 23 Oct 2015
80 73% A Few Good Men (1992) - Rated 23 Oct 2015
70 43% The Firm (1993) - Rated 23 Oct 2015