Bodega_Cat

bodegacat
Flick Fan - 11 Film Ratings
Member Since: 29 Nov 2021
Location: philadelphia, PA, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 59% Django Unchained (2012) - Rated 29 Nov 2021
85 36% Atypical (2017) - Rated 29 Nov 2021
70 22% Maniac (2018) - Rated 29 Nov 2021
50 13% Secretariat (2010) - Rated 29 Nov 2021
95 81% Get Out (2017) - Rated 29 Nov 2021
99 95% Okja (2017) - Rated 29 Nov 2021
85 36% Contracted (2013) - Rated 29 Nov 2021
40 4% The Blind Side (2009) - Rated 29 Nov 2021
95 81% Moxie (2021) - Rated 29 Nov 2021
90 59% The Marvelous Mrs. Maisel (2017) - Rated 29 Nov 2021