Bodtje

bodtje
Flick Fan - 18 Film Ratings
Member Since: 14 Nov 2006
Location: Belgium
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

88 44% Kiss Me Deadly (1955) - Rated 27 Aug 2007
96 91% Cromwell (1970) - Rated 14 Aug 2007
96 91% Les Choses de la vie (1970) - Rated 14 Aug 2007
80 16% Saturday Night Fever (1977) - Rated 14 Aug 2007
80 16% Dead Poets Society (1989) - Rated 14 Aug 2007
96 91% Chicken Run (2000) - Rated 14 Aug 2007
88 44% Journey to Italy (1954) - Rated 14 Aug 2007
76 8% The Big Chill (1983) - Rated 14 Aug 2007
88 44% 12 Angry Men (1957) - Rated 14 Aug 2007
90 63% Blood Simple (1984) - Rated 14 Aug 2007