We use cookies to improve your browsing experience on this site, show targeted ads, analyze traffic, and understand where our audiences come from. To learn more, read our Privacy Policy or contact us with any questions.
login | register
0 film ratings
Bogartesque

Flick Fan - 39 Film Ratings

Member Since: Oct 21, 2018

Location: Turkey

more Recent Ratings
Check out Bogartesque's...
100 88% Citizen Kane (1941) - Feb 02, 2021
89 33% The Stranger (1946) - Feb 02, 2021
92 51% The Lady from Shanghai (1947) - Feb 02, 2021
92 51% Othello (1952) - Feb 02, 2021
90 41% The Lady Vanishes (1938) - Feb 02, 2021
92 51% Rebecca (1940) - Feb 02, 2021
89 33% Shadow of a Doubt (1943) - Feb 02, 2021
77 14% Stage Fright (1950) - Feb 02, 2021
88 26% Dial M for Murder (1954) - Feb 02, 2021
100 88% Rear Window (1954) - Feb 02, 2021