Boggystyle

boggystyle
Movie Buff - 300 Film Ratings
Member Since: 27 Dec 2016
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

95 95% Ferris Bueller's Day Off (1986) - Rated 27 Dec 2016
80 61% Scary Movie (2000) - Rated 27 Dec 2016
40 0% The Day After Tomorrow (2004) - Rated 27 Dec 2016
75 42% Cocoon (1985) - Rated 27 Dec 2016
80 61% Sleepy Hollow (1999) - Rated 27 Dec 2016
85 78% The Full Monty (1997) - Rated 27 Dec 2016
85 78% Final Destination (2000) - Rated 27 Dec 2016
70 27% The Interpreter (2005) - Rated 27 Dec 2016
70 27% Mermaids (1990) - Rated 27 Dec 2016
75 42% Hudson Hawk (1991) - Rated 27 Dec 2016