Bogoris

bogoris
Flick Fan - 86 Film Ratings
Member Since: 06 Aug 2016
Location: France
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

86 65% The Way Back (2010) - Rated 06 Aug 2016
60 23% The Sixth Sense (1999) - Rated 06 Aug 2016
60 23% Bruce Almighty (2003) - Rated 06 Aug 2016
60 23% Gambit (2012) - Rated 06 Aug 2016
45 13% Children of Men (2006) - Rated 06 Aug 2016
30 8% The Graduate (1967) - Rated 06 Aug 2016
40 11% Sky Captain and the World of Tomorrow (2004) - Rated 06 Aug 2016
40 11% The Dark Knight (2008) - Rated 06 Aug 2016
20 4% War of the Worlds (2005) - Rated 06 Aug 2016
20 4% Kill Bill: Volume 1 (2003) - Rated 06 Aug 2016