BogusScifi

bogusscifi
Movie Buff - 275 Film Ratings
Member Since: 28 Jul 2010
Location: SoGo, Akir, Denmark
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: I\'m muzzled by army brass!

more Recent Ratings

70 60% Danger: Diabolik (1968) - Rated 04 May 2011
95 87% Lizard in a Woman's Skin (1971) - Rated 04 May 2011
100 95% Zombie (1979) - Rated 04 May 2011
100 95% City of the Living Dead (1980) - Rated 04 May 2011
100 95% House by the Cemetery (1981) - Rated 04 May 2011
100 95% The Beyond (1981) - Rated 04 May 2011
95 87% The New York Ripper (1982) - Rated 04 May 2011
60 49% Manhattan Baby (1982) - Rated 04 May 2011
90 82% Conquest (1983) - Rated 04 May 2011
65 54% Don't Torture a Duckling (1972) - Rated 04 May 2011