Bonnica

bonnica
Movie Buff - 135 Film Ratings
Member Since: 04 Oct 2017
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

89 25% Pretty Woman (1990) - Rated 04 Oct 2017
93 43% The Interpreter (2005) - Rated 04 Oct 2017
92 39% Argo (2012) - Rated 04 Oct 2017
89 25% Crocodile Dundee II (1988) - Rated 04 Oct 2017
93 43% My Week with Marilyn (2011) - Rated 04 Oct 2017
97 70% Airplane! (1980) - Rated 04 Oct 2017
96 63% The Return of Martin Guerre (1982) - Rated 04 Oct 2017
97 70% Rain Man (1988) - Rated 04 Oct 2017
85 16% Four Weddings and a Funeral (1994) - Rated 04 Oct 2017
90 32% Dirty Dancing (1987) - Rated 04 Oct 2017