Boomer420

boomer420
Flick Fan - 14 Film Ratings
Member Since: 07 Dec 2016
It is not possible to generate TCIs with this account, because it doesn't have enough breadth in ratings.

more Recent Ratings

90 American Gangster (2007) - Rated 07 Dec 2016
100 3:10 to Yuma (2007) - Rated 07 Dec 2016
100 Oldboy (2003) - Rated 07 Dec 2016
100 Kill Bill: Volume 2 (2004) - Rated 07 Dec 2016
90 American Hustle (2013) - Rated 07 Dec 2016
95 American Beauty (1999) - Rated 07 Dec 2016
90 Aliens (1986) - Rated 07 Dec 2016
100 Alien (1979) - Rated 07 Dec 2016
100 2001: A Space Odyssey (1968) - Rated 07 Dec 2016
100 Kill Bill: Volume 1 (2003) - Rated 07 Dec 2016