Borja_91

borja91
Flick Fan - 22 Film Ratings
Member Since: 16 Oct 2020
Location: Spain
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

97 90% Soul (2020) - Rated 25 Dec 2020
88 77% Klaus (2019) - Rated 24 Dec 2020
70 31% Spree (2020) - Rated 20 Dec 2020
67 15% Europa (1991) - Rated 28 Nov 2020
70 31% The Lost Boys (1987) - Rated 15 Nov 2020
97 90% Inglourious Basterds (2009) - Rated 14 Nov 2020
75 52% Detention (2019) - Rated 14 Nov 2020
68 22% Swallow (2020) - Rated 10 Nov 2020
50 2% Valerie and Her Week of Wonders (1970) - Rated 04 Nov 2020
85 68% The Exorcist (1973) - Rated 01 Nov 2020