Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
Born To Die

Movie Buff - 179 Film Ratings

Member Since: Sep 4, 2017

Location: Iran

more Recent Ratings
Check out Born To Die's...
30 42% Atomic Heart Mother (2014) - Sep 21, 2017
70 70% Florence Foster Jenkins (2016) - Sep 13, 2017
10% Boyhood (2014) - Sep 05, 2017
10% No Country for Old Men (2007) - Sep 05, 2017
100 98% Take Shelter (2011) - Sep 05, 2017
30 42% Midnight Special (2016) - Sep 05, 2017
70 70% Bronson (2009) - Sep 05, 2017
40 48% Gone Girl (2014) - Sep 04, 2017
80 77% Following (1998) - Sep 04, 2017
10% Memento (2001) - Sep 04, 2017