Boulder862

boulder862
Flick Fan - 21 Film Ratings
Member Since: 05 Mar 2017
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

50 33% Fargo (1996) - Rated 05 Mar 2017
50 33% Caché (2005) - Rated 05 Mar 2017
85 76% The Lord of the Rings: The Two Towers (2002) - Rated 05 Mar 2017
90 85% The Ghost and the Darkness (1996) - Rated 05 Mar 2017
75 52% A Knight's Tale (2001) - Rated 05 Mar 2017
65 40% 2001: A Space Odyssey (1968) - Rated 05 Mar 2017
30 19% The Chronicles of Riddick: Dark Fury (2004) - Rated 05 Mar 2017
80 64% The Chronicles of Riddick (2004) - Rated 05 Mar 2017
95 92% Dangerous Liaisons (1988) - Rated 05 Mar 2017
90 85% Europa Report (2013) - Rated 05 Mar 2017
"I loved it."