BoywithDog

boywithdog
Flick Fan - 34 Film Ratings
Member Since: 03 Dec 2012
Location: Austria
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

95 89% Lady Vengeance (2005) - Rated 23 Oct 2016
95 89% Oldboy (2003) - Rated 23 Oct 2016
95 89% Sympathy for Mr. Vengeance (2002) - Rated 23 Oct 2016
90 63% The Matrix (1999) - Rated 23 Oct 2016
80 26% Blow-Up (1966) - Rated 23 Oct 2016
85 41% Central Intelligence (2016) - Rated 23 Oct 2016
90 63% Rush (2013) - Rated 09 Feb 2014
95 89% The Wolf of Wall Street (2013) - Rated 09 Feb 2014
90 63% Flight (2012) - Rated 17 Mar 2013
85 41% Star Trek (2009) - Rated 26 Jan 2013