Brandino

Flick Fan - 67 Film Ratings
Member Since: Oct 22, 2020
Recent Ratings
Check out Brandino's...
89 86% | Saving Private Ryan (1998) - Oct 22, 2020 |
21 3% | Epic Movie (2007) - Oct 22, 2020 |
94 97% | The Dark Knight (2008) - Oct 22, 2020 |
86 78% | Avengers: Infinity War (2018) - Oct 22, 2020 |
63 17% | Hancock (2008) - Oct 22, 2020 |
70 24% | Pacific Rim (2013) - Oct 22, 2020 |
94 97% | The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring (2001) - Oct 22, 2020 |
76 40% | The Hobbit: An Unexpected Journey (2012) - Oct 22, 2020 |
69 23% | Prometheus (2012) - Oct 22, 2020 |
63 17% | 10 Cloverfield Lane (2016) - Oct 22, 2020 |