Brandon22

brandon22
Film Freak - 642 Film Ratings
Member Since: 13 Jul 2016
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

66 46% Suicide Squad (2016) - Rated 06 Nov 2016
79 85% The Fresh Prince of Bel-Air (1990) - Rated 06 Nov 2016
72 68% X-Men: Apocalypse (2016) - Rated 21 Oct 2016
63 37% The Craft (1996) - Rated 19 Oct 2016
68 54% The Naked Gun 2½: The Smell of Fear (1991) - Rated 19 Oct 2016
58 22% Dante's Peak (1997) - Rated 19 Oct 2016
60 28% Casper (1995) - Rated 19 Oct 2016
72 68% 101 Dalmatians (1961) - Rated 19 Oct 2016
73 71% The Emperor's New Groove (2000) - Rated 19 Oct 2016
66 46% 30 Days of Night (2007) - Rated 19 Oct 2016