Brandyison78

brandyison78
Flick Fan - 19 Film Ratings
Member Since: 13 Jan 2016
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

55 13% The Lobster (2015) - Rated 14 Jan 2016
80 50% Inception (2010) - Rated 14 Jan 2016
80 50% Fury (2014) - Rated 14 Jan 2016
40 7% Birdman (2014) - Rated 13 Jan 2016
85 73% The Painted Veil (2006) - Rated 13 Jan 2016
95 97% The Stoning of Soraya M. (2008) - Rated 13 Jan 2016
85 73% Casino (1995) - Rated 13 Jan 2016
30 2% Uncle Buck (1989) - Rated 13 Jan 2016
80 50% Big Fish (2003) - Rated 13 Jan 2016
80 50% Saw (2004) - Rated 13 Jan 2016