Brent

Check out Brent's...
67 60% | Bohemian Rhapsody (2018) - Dec 20, 2020 |
78 84% | Scent of a Woman (1992) - Dec 01, 2020 |
67 60% | Zodiac (2007) - Nov 21, 2020 |
84 92% | Knives Out (2019) - Nov 21, 2020 |
86 96% | The Incredibles 2 (2018) - Nov 15, 2020 |
40 11% | The Rocketeer (1991) - Oct 06, 2020 |
50 21% | Octopussy (1983) - Oct 06, 2020 |
63 48% | Kick-Ass 2 (2013) - Oct 06, 2020 |
60 41% | Straw Dogs (1971) - Oct 06, 2020 |
50 21% | Conspiracy Theory (1997) - Oct 06, 2020 |