Brid Pat

brid_pat
Movie Buff - 105 Film Ratings
Member Since: 23 Sep 2016
Location: France
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

98 71% Up (2009) - Rated 23 Sep 2016
95 52% The Outlaw Josey Wales (1976) - Rated 23 Sep 2016
100 89% Aliens (1986) - Rated 23 Sep 2016
95 52% Forrest Gump (1994) - Rated 23 Sep 2016
75 16% The Dark Knight (2008) - Rated 23 Sep 2016
95 52% 127 Hours (2010) - Rated 23 Sep 2016
100 89% The Silence of the Lambs (1991) - Rated 23 Sep 2016
90 32% Mulholland Drive (2001) - Rated 23 Sep 2016
90 32% Four Weddings and a Funeral (1994) - Rated 23 Sep 2016
80 21% The Tree of Life (2011) - Rated 23 Sep 2016