BrockRogers

brockrogers
Flick Fan - 78 Film Ratings
Member Since: 12 Jan 2018
Location: UK
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

95 91% Shin Godzilla (2016) - Rated 20 Aug 2021
90 78% Evangelion: 3.0 You Can (Not) Redo (2012) - Rated 20 Aug 2021
60 19% Evangelion: 2.0 You Can (Not) Advance (2009) - Rated 20 Aug 2021
70 30% Evangelion: 1.0 You Are (Not) Alone (2008) - Rated 20 Aug 2021
85 65% Usagi Drop (2011) - Rated 31 Mar 2021
95 91% Neon Genesis Evangelion (1995) - Rated 31 Mar 2021
85 65% Long Vacation (1996) - Rated 31 Mar 2021
80 51% Battle Royale (2000) - Rated 21 May 2020
100 96% Ikiru (1952) - Rated 27 Apr 2020
75 38% Uncut Gems (2019) - Rated 08 Jan 2020