Brood_Star

broodstar
Flick Fan - 69 Film Ratings
Member Since: 15 Apr 2016
Location: Canada
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

70 36% Blind Detective (2013) - Rated 15 Apr 2016
50 27% Blue Is the Warmest Color (2013) - Rated 15 Apr 2016
8% Goodnight Mommy (2015) - Rated 15 Apr 2016
20 18% The Holy Mountain (1973) - Rated 15 Apr 2016
70 36% The Big Sleep (1946) - Rated 15 Apr 2016
50 27% Eastern Promises (2007) - Rated 15 Apr 2016
50 27% Blue Velvet (1986) - Rated 15 Apr 2016
40 19% Son of Saul (2015) - Rated 15 Apr 2016
8% The Lobster (2015) - Rated 15 Apr 2016
8% Mommy (2014) - Rated 15 Apr 2016