BruceP

brucep
Flick Fan - 57 Film Ratings
Member Since: 04 Jan 2019
Location: Huffman, TX, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

95 64% Sasame-yuki (1983) - Rated 08 Jan 2019
90 42% A Streetcar Named Desire (1951) - Rated 08 Jan 2019
100 89% Cries and Whispers (1972) - Rated 08 Jan 2019
100 89% Apocalypse Now (1979) - Rated 08 Jan 2019
78 6% The Untouchables (1987) - Rated 08 Jan 2019
90 42% The Godfather: Part II (1974) - Rated 08 Jan 2019
100 89% The Godfather (1972) - Rated 08 Jan 2019
95 64% Goodfellas (1990) - Rated 08 Jan 2019
80 11% Scarface (1983) - Rated 08 Jan 2019
95 64% Pan's Labyrinth (2006) - Rated 08 Jan 2019