Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
Bruno125

Film Freak - 566 Film Ratings

Member Since: Dec 2, 2016

Location: Iran

more Recent Ratings
Check out Bruno125's...
80 71% Elevator to the Gallows (1958) - Dec 17, 2019
90 90% Le Ballon rouge (1956) - Dec 16, 2019
70 49% The Look of Silence (2014) - Dec 16, 2019
60 33% The Color of Pomegranates (1969) - Dec 09, 2019
60 33% Castaway on the Moon (2009) - Dec 09, 2019
40 18% Right Now, Wrong Then (2015) - Dec 08, 2019
100 98% Mr. Smith Goes to Washington (1939) - Dec 07, 2019
70 49% Thief (1981) - Dec 03, 2019
40 18% Paterson (2016) - Dec 03, 2019
50 24% Limelight (1952) - Nov 28, 2019