Bryle

bryle
Movie Buff - 481 Film Ratings
Member Since: 02 Sep 2018
Location: Canada
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

65 12% The Watcher (2022) - Rated 18 Oct 2022
65 12% The Sandman (2022) - Rated 18 Oct 2022
77 43% Nope (2022) - Rated 08 Aug 2022
100 99% Everything Everywhere All at Once (2022) - Rated 11 Jul 2022
80 62% Ford v Ferrari (2019) - Rated 10 Jul 2022
60 7% Chungking Express (1994) - Rated 09 Jul 2022
80 62% The Northman (2022) - Rated 22 May 2022
76 41% Imperium (2016) - Rated 22 May 2022
80 62% The Batman (2022) - Rated 23 Mar 2022
74 32% Spencer (2021) - Rated 28 Dec 2021