Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
BsLIKU

Flick Fan - 10 Film Ratings

Member Since: Mar 7, 2019

more Recent Ratings
70 5% Final Destination 2 (2003) - Mar 07, 2019
90 65% Deuce Bigalow: Male Gigolo (1999) - Mar 07, 2019
80 40% The Italian Job (2003) - Mar 07, 2019
99 95% Shutter Island (2010) - Mar 07, 2019
80 40% Taken (2008) - Mar 07, 2019
75 15% The Good, the Bad and the Ugly (1966) - Mar 07, 2019
80 40% Rambo: First Blood Part II (1985) - Mar 07, 2019
80 40% Underworld: Evolution (2006) - Mar 07, 2019
95 80% Zombieland (2009) - Mar 07, 2019
95 80% Kill Bill: Volume 1 (2003) - Mar 07, 2019