Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
BtOfAB

Flick Fan - 15 Film Ratings

Member Since: Jan 19, 2020

more Recent Ratings
78 50% Zombieland: Double Tap (2019) - Jan 19, 2020
80 56% Zombieland (2009) - Jan 19, 2020
86 63% Once Upon a Time in Hollywood (2019) - Jan 19, 2020
90 76% Parasite (2019) - Jan 19, 2020
88 70% Inglourious Basterds (2009) - Jan 19, 2020
97 96% Pulp Fiction (1994) - Jan 19, 2020
95 90% Joker (2019) - Jan 19, 2020
94 83% Django Unchained (2012) - Jan 19, 2020
70 30% The Machinist (2004) - Jan 19, 2020
25 6% Jurassic Park III (2001) - Jan 19, 2020