Buccaneer952

buccaneer952
Film Freak - 670 Film Ratings
Member Since: 02 Nov 2013
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

59 19% Kick-Ass 2 (2013) - Rated 31 May 2018
24 3% Hot Tub Time Machine 2 (2015) - Rated 31 May 2018
23 3% Seventh Son (2014) - Rated 31 May 2018
65 25% The Hunger Games: Mockingjay - Part 2 (2015) - Rated 31 May 2018
65 25% The Hunger Games: Mockingjay - Part 1 (2014) - Rated 31 May 2018
67 28% Big Eyes (2014) - Rated 31 May 2018
14 1% Unfinished Business (2015) - Rated 31 May 2018
76 44% All Is Lost (2013) - Rated 31 May 2018
67 28% Noah (2014) - Rated 31 May 2018
85 72% Steve Jobs (2015) - Rated 31 May 2018