Buddy

buddy
Flick Fan - 73 Film Ratings
Member Since: 19 Jun 2017
Location: Iran
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: Architect & Space Designer Going to work for Science fiction architecture in Cinema

more Recent Ratings

89 52% Ergo Proxy (2006) - Rated 19 Jul 2017
82 26% American Sniper (2014) - Rated 24 Jun 2017
90 65% Dallas Buyers Club (2013) - Rated 24 Jun 2017
90 65% The Terminal (2004) - Rated 24 Jun 2017
88 43% The Simpsons Movie (2007) - Rated 24 Jun 2017
89 52% Captain Phillips (2013) - Rated 24 Jun 2017
80 21% Tron: Legacy (2010) - Rated 24 Jun 2017
89 52% In Time (2011) - Rated 24 Jun 2017
94 83% Her (2013) - Rated 24 Jun 2017
65 6% The Change-Up (2011) - Rated 24 Jun 2017