Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
Bullfinch88

Flick Fan - 33 Film Ratings

Member Since: Apr 3, 2019

Location: USA

more Recent Ratings
Check out Bullfinch88's...
80 % Deadpool 2 (2018) - Apr 03, 2019
80 % Deadpool (2016) - Apr 03, 2019
80 % Whiplash (2014) - Apr 03, 2019
80 % Dunkirk (2017) - Apr 03, 2019
80 % The Grand Budapest Hotel (2014) - Apr 03, 2019
80 % Guardians of the Galaxy (2014) - Apr 03, 2019
80 % Inception (2010) - Apr 03, 2019
80 % Arrival (2016) - Apr 03, 2019
80 % Baby Driver (2017) - Apr 03, 2019
80 % Pulp Fiction (1994) - Apr 03, 2019