BurakD

Recent Ratings
Check out BurakD's...
70 24% | The Wolf of Wall Street (2013) - Feb 17, 2022 |
85 52% | The Man from Earth (2007) - Jan 04, 2020 |
70 24% | John Wick: Chapter 3 - Parabellum (2019) - Jan 04, 2020 |
90 72% | The Shawshank Redemption (1994) - Jan 04, 2020 |
50 14% | Deliler (2018) - Jan 04, 2020 |
100 94% | Seven Samurai (1954) - Jan 04, 2020 |
70 24% | Fargo (1996) - Jan 04, 2020 |
85 52% | Man on the Moon (1999) - Jan 04, 2020 |
85 52% | The Irishman (2019) - Jan 04, 2020 |
85 52% | Ölümlü Dünya (2018) - Jan 04, 2020 |