Burk

burk
Movie Buff - 413 Film Ratings
Member Since: 28 Oct 2019
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

84 93% The Fountain (2006) - Rated 28 Oct 2019
77 79% In Bruges (2008) - Rated 28 Oct 2019
50 19% Harry Potter and the Sorcerer's Stone (2001) - Rated 28 Oct 2019
58 34% Noah (2014) - Rated 28 Oct 2019
84 93% The Green Mile (1999) - Rated 28 Oct 2019
68 59% Sherlock Holmes (2009) - Rated 28 Oct 2019
65 50% The Secret Life of Walter Mitty (2013) - Rated 28 Oct 2019
55 28% Van Helsing (2004) - Rated 28 Oct 2019
80 87% The Departed (2006) - Rated 28 Oct 2019
50 19% Monsters University (2013) - Rated 28 Oct 2019